GravityFit TPro Žltý

56
  • 1 z 2

  • Skladom
€76,95
Kategória: Golf
 

Tréning s TPro je skvelá cesta ako vybudovať lepšiu stabilitu lopatiek, chrbtice a následne zlepšiť dynamickú rotáciu pre golfistov všetkých výkonnostných kategórií. To v konečnom dôsledku zlepší pocit, silu a konzistenciu golfového švihu. Nemalú rolu pri tréningu s TPro hrá aj predĺženie hráčskej kariéry ako pre golfistov, tak aj pre všetkých ostatných rotačných športovcov. TPro je unikátna, vedecky podložená tréningová pomôcka ktorej benefity potvrdila NASA. Verzia so žltou TheraBand gumou s menším odporom je vhodná nie len na odpaľovanie golfových rán, ale aj pre ľudí ktorí začínajú cvičť alebo sa rehabilitujú zo zranenia ramena.

 

TPro slúži na vybudovanie osovej kompresie do rúk čo pomáha posilniť zápästie, lakte a ramená súčasne so stabilizovaním lopatiek. Používanie TPro s cvikmi a golfovými drilmi pomáha trénovať a posilniť jadro chrbtice v oblasti hrudného koša čo vedie k stabilizácii chrptice pri rotácii. TPro využívajú mnohí hráči a hráčky na PGA a LPGA túre, ako napríklad Cameron Smith, Jonas Blixt, Lydia Ko, Tommy Fleetwood, Harris English, Belen Mozo, Erik Van Rooyen, Alena Sharp a mnohí ďalší. 

 

Balíček s TPro takisto obsahuje bružúru a 15 online golfových drilov a cvikov s použitím TPro. Trénigová pomôcka nie je určená len pre golfistov ale aj pre každého kto si žiada posilniť vnútorné stabilizačné svalstvo.