GravityFit TPro Zelený

59
  • 1 z 2
  • €76,95 €6 –8 %
  • Skladom
€70,95
Kategória: Golf
 

Tréning s TPro je skvelá cesta ako vybudovať lepšiu stabilitu lopatiek, chrbtice a následne zlepšiť dynamickú rotáciu pre golfistov všetkých výkonnostných kategórií. To v konečnom dôsledku zlepší pocit, silu a konzistenciu golfového švihu. Nemalú rolu pri tréningu s TPro hrá aj predĺženie hráčskej kariéry ako pre golfistov, tak aj pre všetkých ostatných rotačných športovcov. TPro je unikátna, vedecky podložená tréningová pomôcka vyvinutá v spolupráci s NASA. Verzia so zelenou TheraBand gumou s väčším odporom je vhodná ako na odpaľovanie golfových rán, tak aj pre pokročilú kondičnú prípravu (ideál je začať so žltou gumou a postupne preisť na zelenú).

 

TPro slúži na vybudovanie osovej kompresie do rúk čo pomáha posilniť zápästie, lakte a ramená súčasne so stabilizovaním lopatiek. Používanie TPro s cvikmi a golfovými drilmi pomáha trénovať a posilniť jadro chrbtice v oblasti hrudného koša čo vedie k stabilizácii chrptice pri rotácii. TPro využívajú mnohí hráči a hráčky na PGA a LPGA túre, ako napríklad Cameron Smith, Jonas Blixt, Lydia Ko, Tommy Fleetwood, Harris English, Belen Mozo, Erik Van Rooyen, Alena Sharp a mnohí ďalší. 

 

Balíček s TPro takisto obsahuje bružúru a 15 online golfových drilov a cvikov. Trénigová pomôcka nie je určená len pre golfistov ale aj pre každého kto si žiada posilniť vnútorné stabilizačné svalstvo.