GravityFit Tpro Červený

86
  • €76,95 €6 –8 %
  • Skladom
€70,95
Kategória: Golf
 

 

TPro s červenými gumami bol dizajnovaný pre juniorských a menších golfistov. Používanie TPro pomáha hráčom dosiahnuť kľúčové body golfového švihu ako základný postoj, konekciu a rotáciu.

 

GravityFit TPro môže byť používaný v akejkoľvek oblasti, od patovania, cez čiping až po plný švih. Nemalé využitie tiež nachádza ako nenahraditeľná pomôcka na warm up pred hrou za účelom aktivácie vnútorného stabilizačného svalstva ktoré vytvára solidnú základňu na rotáciu počas švihu. 

 

TPro je takisto používaný fyzioterapeutmi a kondičnými trénermi ako cvičebná pomôcka ideálna na posilnenie svalov okolo ramien a chrbtice. 

 

TPro je používané na každodennej báze viacerými profesionálnymi hráčmi na PGA túre a hráčkami na LPGA túre ako napríklad: Cameron Smith, Jonas Blixt, Lydia Ko, Tommy Fleetwood, Harris English, Belen Mozo, Alena Sharp a mnohí ďalší. Pomôcku taktiež používajú golfové asociácie Austrálie, Nového Zélandu, Japonska, HongKongu a mnohé popredné golfové univerzity v Spojených Śtátoch. Avšak tréning s TPro nie je určený len pre elitných hráčov ale značný benefit z  jeho používania pocítia aj bežní rekreační golfisti.