GravityFit Swing Kit

50
  • €119,95 €15 –13 %
  • Skladom
€104,95
Kategória: Golf
 

 

Swing Kit od GravityFit obsahuje všetko čo je potrebné k vybudovaniu dlhších a krajších golfových rán ako aj lepšie všeobecné držanie tela.

 

Tréning so Swing Kit je skvelá cesta ako vybudovať lepšiu stabilitu lopatiek, chrbtice a následne zlepšiť dynamickú rotáciu pre golfistov všetkých výkonnostných kategórií. To v konečnom dôsledku zlepší pocit, silu a konzistenciu golfového švihu. Nemalú rolu pri tréningu so Swing Kit hrá aj predĺženie hráčskej kariéry ako pre golfistov, tak aj pre všetkých ostatných rotačných športovcov. 

 

Swing Kit obsahuje TPro, unikátnu vedecky podloženú tréningovú pomôcku ktorej benefity potvrdila NASA. V balíčku sa taktiež nachádza zelená naťahovacia TheraBand guma so stredným odporom a žltá TheraBand guma s malým odporom. Balíček ďalej obsahuje brožúru a 15 online golfových drilov a cvikov s použitím TPro. 

 

TPro slúži na vybudovanie osovej kompresie do rúk čo pomáha posilniť zápästie, lakte a ramená súčasne so stabilizovaním lopatiek. Používanie TPro s cvikmi a golfovými drilmi pomáha trénovať a posilniť jadro chrbtice v oblasti hrudného koša, čo vedie k stabilizácii chrbtice pri rotácii. TPro využívajú mnohí hráči a hráčky na PGA a LPGA túre, ako napríklad Cameron Smith, Jonas Blixt, Lydia Ko, Tommy Fleetwood, Harris English, Belen Mozo, Erik Van Rooyen, Alena Sharp a mnohí ďalší. 

 

Tréningová pomôcka nie je určená len pre golfistov ale aj pre každého kto si žiada posilniť vnútorné stabilizačné svalstvo.